SLUŽBY

Střihy

Nabízíme jakékoliv střihy, ať už pro muže či ženy. Rádi pracujeme s krátkými i dlouhými vlasy a nejrůznější typy střihu, jako je mulet, mikado, lob, wolfcut, pixie cut, mohawk, undercut, fades... nám určitě nejsou cizí. 


Oxidační barvy a techniky zesvětlování

Dlouhodobě sbíráme zkušenosti ze světa barev. Barevné pigmenty vyžadují obsáhlé znalosti postupů a principů. Vkládáme do barvení/zesvětlování vlasů vášeň, preciznost a respektujeme zdraví. Vždy chceme pro Vás vytvořit originální, krásnou barvu, ve které se budete cítit skvěle. Jsme L'Oréal Professionnel expert.

Přímé Pigmenty 

Velmi zábavná,creativní forma jedinečnosti. Coloristika bez limitů. Volnost jakékoliv barevné kombinace či vytvoření glitche.  Barvy, které zaručeně vyvolají pozornost okolí. Klíčovová část těchto technik je čistá aplikace a dodržování principů a domácí péče. Vždy je před službou nutná osobní konzultace ve studiu.

Vlasová péče

Používání kvalitní vlasové kosmetiky je nedílnou součástí každé prováděné služby ve studiu i každodenní domácí péče. Poradíme Vám ve výběru vlasové kosmetiky a vysvětlíme jak se správně o vlasy starat tak, aby byly krásné a zdravé. Máme výhradní zastoupení L'Oréal Professionnel a Kérastase.

Vytvořte si webové stránky zdarma!